• Всеукраїнський превентивний проект “Школа, дружня до дитини”

Маршрут безпеки

/Files/images/БЕЗ2.JPG

16 грудня 2014 – для учнів 8-го класу фасилітатори Тягноренко С. (11 кл.), Зінченко В. (11 кл.) під керівництвом координатора Скрипнікової В.К. провели інтерактивну виставку «Маршрут безпеки» по станціях «Шляхи передачі ВІЛ» та «Поруч з тобою». Учасники виставки самостійно визначили небезпечні ситуації та оцінили ризик інфікування ВІЛ.

26.02.2014

Лекція «Небезпека наркологічної залежності»

/Files/images/НАРКРТИК.jpg 25 лютого 2014 – дляучнів 8–11 класів представник Департаменту охорони здоров`я Обласного наркологічного диспансеру Боровок Н.О. провела лекцію «Небезпека наркологічної залежності».

Проведення виставки «Маршрут безпеки»

18.02. 2014

/Files/images/ВЫСТ1.JPG 18 лютого 2014 – учні-фасилітатори Перешивайло Христина, Будніченко Анжела, Зінченко Владислава, Тягноренко Сабіна разом з координатором Скрипніковою В.К. провели інтерактивну виставку «Маршрут безпеки» для учнів 9-го класу (станція №1 «Шляхи передачі ВІЛ», станція №3 «Поруч з тобою»). При проведенні виставки було зроблено акцент на тому, що на станції №1 додано додаткову ситуацію із зображенням «Відмова від статевих відносин в підлітковому віці», яка відповідно відноситься до зеленого сектору. При проведенні станції №3 у висновках окремо оговорено, що ВІЛ-інфікована людина з особливою дбайливістю має ставитися до свого здоров`я і з відповідальністю ставитися до взаємовідносин. Було організоване попереднє опитування рівня знань учасників з питань репродуктивного здоров`я та тестування після проведення «Маршруту безпеки»./Files/images/ВЫСТ2.JPG /Files/images/ВЫСТ4.JPG /Files/images/ВЫСТ3.JPG

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

/Files/images/СПИД30.JPG22листопада 2013–для учнів 9–11 класів фасилітатори разом з педагогом-організатором Скрипніковою В.К. провели виставку «Маршрут безпеки» (станція №1: шляхи передачі ВІЛ, станція №2: ВІЛ/СНІД:запитання та відповіді, станція №3: Поруч с тобою, станція №4:Твоє життя–твій вибір).

/Files/images/СПИД31.JPG28 листопада 2013– у рамках програми «Рівний-рівному» практичний психолог Плетньов Д.М. проводив тренінгові заняття з учнями 8-го класу за темою «Знати, а не боятися. ВІЛ і права людини».

Маршрут безпеки»–успішний метод пропагування здорового способу життя

/Files/images/SDC12752.JPG14 жовтня 2013– педагог-організатор Скрипнікова В.К. провела чергове тренувальне заняття з групою фасилітаторів по «Маршруту безпеки» , пояснила умови роботи на Станції 2: ВІЛ/СНІД: запитання та відповіді.

учні 8 - 9 класів 10 жовтня 2013 року побували на екскурсії в бібліотеці-філіалі

№ 36 ЦБС Жовтневого району і прослухали лекцію спеціаліста соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про шкідливий вплив на організм людини наркотиків, алкоголю та тютюну.

/Files/images/IMG_3791.jpg/Files/images/IMG_3777.jpg

24–25 квітня 2013–/Files/images/SDC12435.JPG педагог-організатор Скрипнікова В.К. ознайомила майбутніх фасилітаторів–учнів 9-10 класів школи-інтернату з технологією роботи на станціях «Маршруту безпеки» та провела практичне заняття на станції «Шляхи передачі ВІЛ».

/Files/images/SDC12433.JPG