• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

/Files/images/p11.jpg
Виховна робота з учнями проводиться за напрямками: громадянське виховання, національне, патріотичне, моральне, художньо-естетичне, екологічне, охорона життя і здоров’я, трудове, правове, превентивне виховання. Всі вони тісно пов’язані між собою, доповнюють один одного і утворюють цілісну систему виховання особистості. Класні керівники і вихователі використовують різні форми організації діяльності з дітьми.

У школі-інтернаті працює три творчі гуртки: вокальний, танцювальний, прикладного мистецтва; предметні гуртки: цікава математика, юний фізик, виразного читання, English на сцені, шанувальників природи. Гуртківці є учасниками і переможцями обласних і міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, виставок дитячих робіт. Неодноразово нагороджені почесними грамотами і дипломами.

Виборчим колегіальним органом шкільного учнівського колективу є учнівський комітет, який бере активну участь у розв’язанні проблем колективу, в управлінні його життєдіяльністю. Робота учнівського самоврядування має свою модель, здійснюється згідно з Положенням про організацію учнівського самоврядування. Діяльність учкому допомагає згуртуванню дитячого колективу, створює умови для самореалізації особистості.


18.02.2015

/Files/images/Диспут.JPG

18 лютого 2015 – педагог-організатор Скрипнікова В.К. провела диспут для членів учнівського самоврядування «Культура – повага до людей і до себе. Чи вважаєш ти себе культурною людиною?».


23.01.2015

/Files/images/Я МАЮ2.jpg

23 січня 2015– з учнями 5–6-х класів вихователь Кучерява І.В. провела годину спілкування на тему «Я маю право жити на Землі, творити, дихати, учитись…».


26 .12. 2014

/Files/images/ПРАВ2.JPG /Files/images/ПРАВ1.JPG

26 грудня 2014 – проведено загальношкільну тематичну лінійку «Азбука безпечної поведінки під час зимових канікул», яку підготували учні 8-го класу разом з вихователем Долженко І.В.. Підведено підсумки конкурсу дитячих малюнків «Правила і закони суспільного життя» (4–8 класи) та конкурсу на кращу новорічну стіннівку. Переможці та учасники конкурсів отримали цінні подарунки.


22.10.2014

/Files/images/СОЛНЦЕ.jpg

22.10.2014 у школі проходили Уроки добра для учнів 1-х класів. На зустріч з учнями прийшли казкові герої. В ігровій формі першокласникам розповіли про правила поведінки в школі, в громадських місцях; навели приклади правильного спілкування з друзями і дорослими. На святі прозвучали пісні та вірші про добро . Учні малювали Сонце , яке уособлює настрій і характер взаємин у колективі.


08.09.2014

/Files/images/СБОРЫ 2.jpg З 8 по 15 вересня 2014 року пройшли класні батьківські збори, на яких розглянуті питання готовності дітей до шкільного навчання, обрані батьківські трійки у класах, делеговано представників від класів для роботи у шкільному батьківському комітеті.


03.09.2014

Розпочали роботу творчі гуртки : хореографічний, музичний. На базі школи-інтернату працюють гуртки «Юні друзі природи», «Лікарські рослини» (за угодою з КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості»); «Археологія» (за угодою з Харківською обласною станцією юних туристів/Files/images/КРУЖОК.jpg /Files/images/кр1.jpg


У 2013/2014 навчальному році виховна робота здійснюється відповідно до Основних орієнтирів виховання учнів 1–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України, листа Міністерства освіти і науки України від 08.07.2013 №1/9-480 «Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах 2013/2014 навчального року».

Завдання виховної роботи:

- активізація різних форм позакласної роботи ;

- формування загальнолюдських цінностей та духовних пріоритетів, виховання патріотизму, моральності, поваги до історичного минулого народу;

- залучення дітей до участі в різних сферах діяльності на основі їх нахилів і здібностей;

- проведення заходів з нагоди 70-річчя визволення Харківщини, України від німецько-фашистських загарбників;

- вшанування пам`яті Т.Г Шевченка (з нагоди 200-річчя від дня народження);

- формування в учнів відповідального ставлення до власного здоров`я, виховання навичок безпечної поведінки.Упровадження Всеукраїнського превентивного проекту «Школа, дружня до дитини»;

- проведення заходів у 2013 році з нагоди проголошення в Україні Року дитячої творчості.

У школі-інтернаті працюють гуртки:

· «Юні дендрологи» (керівник Ярошенко О.І.)

· «Лікарські рослини» (керівник Старко Л.І.)

· «Юні друзі природи» (керівник Ярошенко О.І.)

· «Археологія» (керівник Беліменко А.О.)

· музичний (керівник Науменко О.В.)

· хореографічний (керівник Мостовий Д.П.)

Співпраця з позашкільними установами,громадськими організаціями, навчальними закладами

- КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

- КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

- Харківський міський центр зайнятості.

- Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Жовтневого району.

- Служба у справах дітей Жовтневого району.

- Відділ кримінальної міліції у справах дітей Жовтневого РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області.

- Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

- Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту Української інженерно-педагогічної академії.

Тиждень правових знань

/Files/images/ПРАВА1.JPG9 грудня 2013– у школі-інтернаті розпочався тиждень правових знань. По класах проведено заходи:

- інформаційно-пізнавальна година «Як закони впливають на наше життя» (8 клас, вихователь Співак Т.Б.);

- година правових знань «Дитяча праця і права людини» (1 клас, вихователь-методист Детинич Н.В.);

- година спілкування «Закон, обов`язковий для всіх» (5А клас, вихователь Цеменко І.Ф.).

/Files/images/ПРАВА3.JPG10 грудня 2013– у 6 класі (вихователь Жерліцина Ю.О.) проведений конкурс малюнків «Я і закон». Учні 10-11 класів взяли участь у годині спілкування «Конституція–основний закон України» (вихователь Кучерява І.В.).

15 травня 2013 –для учнів 9–11 класів школи-інтернату відбулася учнівська конференція на тему «Фактори впливу на репродуктивне здоров`я. Екологічні фактори впливу на здоров`я. Негативний вплив тютюну на репродуктивну систему людини». З доповідями виступили дитячий лікар Полухіна І.І., вчитель біології Самойлова Т.Й. . Цікаві повідомлення про фактори впливу на репродуктивне здоров`я підготували учні 10-го класу. Бібліотекар Чернописька А.М. ознайомила з виставкою тематичної літератури, присвяченої мотивації здорового способу життя.

/Files/images/конферен 3.JPG/Files/images/конфер 2.JPG

До Дня вшанування пам`яті Героїв Крут (29.01.2013)

25–29 січня 2013– у зв`язку з вшануванням 29 січня 2013 року пам`яті Героїв Крут у школі-інтернаті було організовано проведення відповідних тематичних заходів, а саме:

25.01.2013 – урок пам`яті «Подвиги Героїв Крут: погляд із сьогодення» для учнів 8-го класу;

29.01.2013– тематичні інформаційні п`ятихвилинки «Станція Крути. Подвиг української молоді» для учнів 1–11 класів;

28.01–29.01.2013– перегляд і обговорення документального фільму «Легенда про студентське військо» для учнів 8–11 класів;

28.01–31.01.2013– тематична виставка інформаційних матеріалів у читальній залі шкільної бібліотеки «29 січня–День вшанування пам`яті Героїв Крут ».

До Дня Соборності та Свободи України (22.01.2013)

17–22 січня 2013–доДня Соборності та Свободи України у школі-інтернаті проведені наступні заходи:

17.01.2013 – семінар «Українці у боротьбі за створення власної держави» для учнів 10 класу;

18.01–22.01.2013– тематична виставка інформаційних матеріалів у читальній залі шкільної бібліотеки «22 січня–День Соборності та Свободи України», присвячена 94-й річниці проголошення Акта злуки для учнів 1–11 класів;

21.01.2013– засідання «круглого столу» за темою: «Історичне значення об`єднання Української Народної Республіки» для учнів 10–11 класів;

22.01.2013– урок історії України «Соборна Україна –одвічна мрія народу» для учнів 5-го класу; виховна година «Соборність і злагода – умови процвітання України» для учнів 6–9 класів; покладання квітів до монументу Незалежності на площі Конституції ; підняття Державного Прапора України.

Кiлькiсть переглядiв: 153

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.