• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Публічна інформація

Звіт

Куліш Валентини Іванівни,директора

Комунального закладу «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 9» Харківської обласної ради про роботу

в 2014/2015 навчальному році

на загальних зборах трудового колективу, батьківського комітету, ради школи-інтернату та громадськості

06.2015


Звіт

директора школи-інтернату Куліш В.І. про виконання колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом комунального закладу «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 9» Харківської обласної ради

Січень 2015


13.01.2014 Звіт

директора школи-інтернату Куліш В.І. про виконання колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом комунального закладу «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 9» Харківської обласної ради за 2013рік

Адміністрація школи-інтернату здійснювала роботу по створенню умов для організації навчально-виховного процесу.

Фінансування закладу здійснювалось за затвердженим кошторисом в межах встановлених лімітів. Забезпечені своєчасні розрахунки по захищених статтях видатків, освоєні затверджені ліміти за помісячним розподілом.

Витримані ліміти використання енергоносіїв у натуральних та вартісних вимірах, на контролі був стан проходження оплати зареєстрованих видатків через територіальні органи Державної казначейської служби України.

Бюджетні асигнування та позабюджетні кошти всі спрямовані на освіту, вилучення і нецільового використання не було. Заклад розвивався: відремонтована частина покрівлі над теплицею в навчальному корпусі, проведено ремонт системи теплопостачання, замінені вхідні двері, відремонтована підлога на вестибюлі, східці на території школи-інтернату, овочесховище, приміщення господарчого корпусу, цоколь, приямки, вимощення. Ці заходи покращили умови праці і забезпечили економію енергоносіїв.

Були витрачені кошти на придбання м’якого інвентарю, меблів, господарчих товарів, жалюзі, сантехнічного обладнання, картоплечистки, посуду, наочності тощо.

В школі-інтернаті організоване підвищення кваліфікації працівників: в 2013 році пройшли курси 10 педагогів, 2 медичних працівника, 2педагоги навчаються в ВНЗ.

Адміністрація закладу дотримується діючих нормативно-правових актів про працю, норм Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України і Координаційною радою Конфедерації роботодавців України, сприяє реалізації державної політики зайнятості населення відповідно до законів України. Регулярно проводиться аналіз кадрового забезпечення закладу, необґрунтованих вивільнень протягом року не було, замовлення на закриття вакансій подаються своєчасно.

В школі-інтернаті було проведене навчання працівників з охорони праці. Протягом року було звільнення одного педагогічного працівника за власним бажанням. Вивільнені години були розподілені між працівниками школи-інтернату. Уроки іноземної мови, фізичної культури, образотворчого мистецтва, музики були передані спеціалістам за наявності письмової згоди учителів початкових класів.

Норми тривалості робочого часу і часу відпочинку дя працівників відповідають чинному законодавству.

В закладі діють правила внутрішнього трудового розпорядку. Всі працівники отримали щорічну основну відпустку відповідно до чинного законодавства. Додаткові дні до щорічної відпустки були надані працівникам відповідно до Переліку (додаток 2 колективного договору). Жінки, які мають двох дітей віком до 15 років, та одинокі матері отримали соціальні додаткові відпустки. Відпустки без збереження заробітної плати за ініціативою адміністрації не надавались. Вільні дні від навчальних занять для педагогів встановити немає можливості в зв’язку з тим, що в педагогів навантаження до 27 годин на тиждень, а режим навчання п’ятиденний.

Заробітна плата виплачується працівникам двічі на місяць, в установлені строки, три рази аванс було затримано на 2-3 дні, кошти були перераховані Департаментом на рахунок школи-інтернату своєчасно, виплату затримало казначейство.

Зарплату за період відпустки виплачували за 3 дні до початку відпустки.

Оплату праці за роботу в святкові дні здійснювали відповідно до діючого законодавства.

Графіки, порядок і розміри компенсацій за чергування працівників в школі-інтернаті узгоджуються з профспілковим комітетом. Вихідні дні надаються в дні канікул.

Додаткову оплату працівникам за роботу із шкідливими і небезпечними умовами праці здійснювали відповідно до додатку 4 колективного договору.

Здійснювалась регулярно оплата праці працівників за заміну тимчасово відсутніх працівників. Доплати за суміщення професій, посад, розширення зони обслуговування, виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників здійснювались у відповідності до чинного законодавства.

Педагогічним працівникам здійснювалась виплата щорічної винагороди згідно ст. 57 Закону України «Про грошову винагороду». Всі педагогічні працівники забезпечені роботою в обсязі не менше ставки заробітної плати. Навчальне навантаження педагогічним працівникам, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною, під час тарифікації на навчальний рік встановлюється в обсязі не менше ставки.

Педагогічним працівникам виплачена матеріальна допомога на оздоровлення. Троє працівників отримали матеріальну допомогу на соціально-побутові потреби.

В школі-інтернаті профспілковим комітетом і адміністрацією здійснюється контроль за виконанням заходів щодо створення здорових, безпечних умов праці і навчання для учасників навчально-виховного процесу відповідно Закону України «Про охорону праці», інших нормативних документів з охорони праці. Питання заслухувались на нарадах при директорі 18.09.2013 18.12.2013. Здійснюється контроль за безпечною експлуатацією будівель, планового попереджувального ремонту.

Адміністрація спільно з профспілковим комітетом спрямовує роботу на дотримання чинного законодавства у сфері трудових відносин, забезпечення соціальних гарантій і пільг для працівників, членів їхніх сімей, пенсіонерів, які працювали раніше в школі-інтернаті.

Заяви, звернення, скарги працівників розглядаються негайно, вживаються заходи для усунення причин, що їх викликають.

Адміністрація школи-інтернату сприяє діяльності профспілкової організації щодо захисту соціально-економічних, трудових прав та інтересів працівників, дотриманню прав та гарантій, передбачених Конституцією України, Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», актами Президента України та Кабінету Міністрів України тощо. Директор коли-інтернату не втручається у статутну діяльність профспілкової організації, передбачену чинним законодавством. Забезпечено безперешкодне відвідування та огляд представниками профспілкового комітету місць роботи працівників.

Директор школи-інтернату Куліш В.І.

Звіт

Куліш Валентини Іванівни, директора
комунального закладу «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 9» Харківської обласної ради про свою діяльність за 2012/2013 навчальний рік на загальних зборах педагогічного колективу, батьківського комітету, ради школи-інтернату та громадськості.
Дивись вкладення.

Звіт за період з 17.08.2011 року по 01.06.2012 року

Про організацію участі учнів школи-інтернату в ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2011/2012 навчальному році

Форма запиту на інформацію.

Рішення педагогічної ради загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей з захворюваннями серцево-судинної системи м. Харкова комунальної власності від 28.10.2011

ШТАТНИЙ РОЗПИС


Кiлькiсть переглядiв: 163

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.