Проведення Дня цивільного захисту

2015-04-24

/Files/images/ОБОР 1.JPG

24 квітня 2015 – згідно з планом роботи закладу на 2014/2015 н.р. відбувся День цивільного захисту. З учнями санаторної школи-інтернату проведені тематичні заходи: навчання засобам захисту від впливу небезпечних факторів, викликаних надзвичайними ситуаціями, наданню домедичної допомоги; проведення загальношкільної тематичної лінійки «Причини виникнення надзвичайних ситуацій мирного і воєнного часу, їх вплив на довкілля та безпеку життєдіяльності людини»; єдиний урок з ЦЗ по групах класів; евакуація учасників навчально-виховного процесу із приміщення школи-інтернату за сигналом «Увага всім!» ; навчально-тренувальна, конкурсна програма з метою закріплення знань із заходів безпеки, засобів захисту від впливу небезпечних факторів, викликаних надзвичайними ситуаціями, наданню домедичної допомоги.

/Files/images/ОБОР 2.JPG /Files/images/ОБОР 4.JPG /Files/images/ОБОР 3.JPG /Files/images/ОБОР 5.JPG