• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

/Files/images/novosti/МАН 3.jpg

За участь у роботі Малої академії наук, захист робіт з екології учениця 9 класу Вараксіна Дар’я та учениця 11 класу Марченко Кристина отримали посвідчення кандидатів у члени МАН.


/Files/images/novosti/СВИДОСТВО.jpg

За активну участь в обласних природоохоронних заходах у 2015 році 15 учням 2 класу (керівники Куліш І.О., Детинич Н.В.) вручено свідоцтва Президії Харківської обласної Ради Українського товариства охорони природи.


/Files/images/novosti/img382.jpg

Пошукова група учнів 2 класу (керівники Куліш І.О., Детинич Н.В.) відзначені дипломом КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за перемогу у І обласному (відбірковому) етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю « В об’єктиві натураліста – 2015».


/Files/images/Слайд1.JPG

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД!

/Files/images/ОЛИМПИАДА.jpg

Учасники всеукраїнських, міжнародних та обласних заходів

Учні школи-інтернату – активні учасники всеукраїнських, міжнародних та обласних заходів. Взяли участь у виставці-конкурсі «Новорічна композиція». У І турі ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Національний банк майбутнього» за перемогу в номінації «За яскравість» нагороджені Форсюк Аліна (6-Б клас), Рогожина Поліна (2 клас). Школа-інтернат нагороджена дипломом учасника благодійного ярмарку «Дитячий handmade» у рамках Великоднього конкурсу (Міжнародна громадська організація “Назустріч мрії», м. Київ). Учні 6-Б класу стали призерами молодіжного фестивалю пісень про Велику Вітчизняну війну «Перемога». Учениця 9 класу Єфімова Ю. взяла участь у Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Назустріч мрії».
У 2014 році колектив школи-інтернату працював над упровадженням Всеукраїнського превентивного проекту «Зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів для поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу у діяльності Шкіл, дружніх до дитини». Підготовлені матеріали взяли участь у розгляді моделей превентивної освіти. Учні 6–8 класів взяли участь в обласній виставці дитячого малюнку «Мій біль–Афганістан». За активну участь в обласному конкурсі для дітей та молоді «Місцеве самоврядування–це ми» нагороджені дипломами: Тягноренко С. (11 кл.), Макаренко С. (9 кл.), Мандрич Л. (4 кл.). Взяли участь у конкурсі «Земля–наш спільний дім». Пошукові загони 2 класу, 9класу стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року», за високий рівень підготовки робіт нагороджені Грамотою КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
Учень 9 класу Казмірчук Володимир узяв участь в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнівської молоді–членів відділень наук про Землю, історичного, філософії та суспільствознавства Малої академії наук з роботою «Ліпна кераміка салтівської культури» (науковий керівник Беліменко А.О.). Тези науково-дослідницької роботи вміщено у збірнику «Перші кроки до науки», Харків-2015, стор.62.
Учні школи-інтернату взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина–Україна». Матеріали дослідження археологічного ореолу «Таранівського городища» учня 7 класу Кисличенка Миколи (керівник Беліменко А.О.) розміщені у збірнику «Матеріали обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина –Україна», Харків-2014, стор.102.

Переможці II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році.

Підсумки участі учнів школи-інтернату в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування в 2013/2014 навчальному році

Географія Фізика Біологія Математика Історія Російська мова і література Українська мова та література Фізична культура і спорт Економіка Іноземна мова (англійська) Хімія Екологія Інформатика Правознавство Астрономія Педагогіка і психологія Інформаційні технології Загальна кількість учнів-учасників
Квота на ІІ етап 9 8 9 6 7 7 8 2 3 6 5 2 5 4 2 2 4 89
Кількість учасників у ІІ етапі 9 3 7 4 7 7 8 - 3 6 2 1 3 2 - 4 71
Кількість переможців у ІІ етапі 3 2 - - 3 3 3 - - 3 1 1 1 2 - - 1 23
Кількість учасників у ІІІ етапі 2 2 - - 1 3 - - - 3 1 1 1 2 - - 1 17

Учні, які показали найкращі результати за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування в 2013/2014 навчальному році

№ з\п Прізвище, ім’я учня Клас Предмет Учасники ІІІ етапу
1. Микитчук Ростислав 8 Географія, фізика, хімія Географія, фізика, хімія
2. Луценко Анна 8 Географія -
3. Макаренко Софія 8 Українська мова та література -
4. Зоренко Ярослав 8 Інформаційні технології, історія Інформаційні технології
5. Павлович Юлія 9 Іноземна мова (англійська), історія Іноземна мова (англійська)
6. Носова Анна 9 Російська мова і література Російська мова і література
7. Казбекова Грануш 9 Історія, правознавство, російська мова і література Історія, правознавство, російська мова і література
8. Голінка Ірина 9 Українська мова та література -
9. Конгтхавонг Діана 9 Правознавство Правознавство
10. Тягноренко Сабіна 10 Іноземна мова (англійська), російська мова і література Іноземна мова (англійська), російська мова і література
11. Пісецький Ігор 10 Фізика Фізика
12. Федоровський Андрій 10 Інформатика Інформатика
13. Друзяка Тетяна 11 Географія, екологія, українська мова та література. Географія, екологія
14. Костенко Катерина 11 Іноземна мова (англійська) Іноземна мова (англійська)

Найкращі учні серед переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування в 2013/2014 навчальному році

Прізвище, ім’я учня Клас Кількість предметів
Микитчук Ростислав 8 3
Друзяка Тетяна 11 3
Казбекова Грануш 9 3
Зоренко Ярослав 8 2
Павлович Юлія 9 2
Тягноренко Сабіна 10 2

Вчителі, які підготували переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування в 2013/2014 навчальному році

№ з\п Прізвище, ім’я, по батькові Предмет Кількість переможців
1. Гасан Є.Ю. Історія, правознавство 5
2. Чепелюк Г.І. географія 3
3. Гузовська О.Ю. Українська мова та література 3
4. Мікос І.М. Російська мова і література 3
5. Самойлова Т.Й. Хімія, екологія 2
6. Полєжаєва А.Ю. Іноземна мова (англійська) 2
7. Назаренко О.В. Інформатика, інформаційні технології 2
8. Бутко Ю.М. Фізика 2
9. Вереітіна Т.В. Іноземна мова (англійська) 1

/Files/images/АНГЛИЙСКИЙ.JPG07. 12. 2013 Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Переможцями стали учні санаторної школи-інтернату №9 Костенко Катерина 11 клас – ІІІ місце, Тягноренко Сабіна 10 клас – ІІІ місце, Павлович Юлія 9 клас – ІІІ місце.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

Макаренко Софію, ученицю 8 класу – ІІІ місце

Голінку Ірину, ученицю 9 класу – ІІІ місце

Друз`яку Тетяну,ученицю 11 класу – ІІІ місце

З географії:

Микитчук Р. – 8 кл. (ІІІм.)

ЛуценкоГ. – 8 кл. (ІІІм.)

ДрузякаТ. – 11 кл. (ІІм.)

З історії:

ЗоренкоЯ. – 8кл.(ІІІм.)

ПавловічЮ. – 9кл.(ІІІм.)

КазбековаГ. – 9кл. (ІІІм.)

З російської мови:

ТягноренкоС. – 10кл. (ІІІм.)

КазбековаГ.- 9кл. (ІІм.)

НосоваГ.- 9кл.(ІІІм.)

19.11. 2013

19 листопада 2013 р. учні санаторної школи-інтернату брали участь e ІІ (обласному) етапі обласного Конкурсу знавців російської мови серед учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області у 2013 році, присвяченому 195 річчю від дня народження І.С.Тургенєва.

/Files/images/СЕМИНЕНКО.JPGПереможцями стали: Семенеко Влада, учениця 11 класу (ІІ м.), яка виконувала на третьому етапі романс на вірш І.С.Тургенєва «Утро туманное»

/Files/images/ТЯГНОРЕНКО.JPGТягноренко Сабіна, учениця 10 класу (ІІІ м.), яка читала на третьому етапі

вірш «Осінь».

16.11. 2013

16 листопада2013 року відбувся ІІ етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика . Переможцями стали учні початкової школи :

Столкінер Юлія, учениця 3-го класу ( ІІ м.), Гузовська Ксенія, учениця 4-го класу (І м.).

16 листопада 2013 року відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

І місце посіли учні 6-го класу Лук`янова Маргарита та 10-го класу Перешивайло Христина.

ІІ місце - Кузьменко О. ( 5 кл.), Тимченко Б. (5 кл.), Гуртова К. (6 кл.), Макаренко С. (8 кл.), Голінка І. (9 кл.), Носова А. (9 кл.), Семененко В. (11 кл.), Козловець Я. (11 кл.)

ІІІ місце– Сидоренко А. (5 кл.), Уднікова А. (7 кл.), Курдиш В.(7 кл.), Конгтхавонг Д.(9 кл)., Зозуля Д.(11 кл.)

10.04.2013

Учні школи-інтернату стали переможцями:

- заочного обласного відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля–наш спільний дім».Нагороджені грамотою комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»;

- обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Українська народна іграшка» (диплом комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»);

- обласної фотовиставки «Територія пригод–2013» (грамота комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»).

/Files/images/img503.jpg/Files/images/img502.jpg/Files/images/img501.jpg

28.02.2013

1) Вихованці 4-А класу взяли участь в /Files/images/novosti/P2182470.JPGВсеукраїнській природоохоронній пропагандистській акції «Птах року–2012». Переможцями стали: Смєйко Б., Верещак А., Тімченко Б., Коваль Т., Макаренко Д.

27.02 2013

Пошукова група учнів 7- класу стала переможцем обласного стану Всеукраїнського юнацького

фестивалю в но/Files/images/novosti/img382.jpgмінації « Кращий слайд-фільм»

Результати участі учнів школи-інтернату
в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових навчальних дисциплін у 2012/2013 навчальному році
серед навчальних закладів інтернатного типу
обласного підпорядкування

99 учнів школи-інтернату брали участь в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із базових навчальних дисциплін серед учнівських команд навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування.

Всього переможців: 23 учні.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін кращі результати показали учні:

з\п

Прізвище,ім.`я учня

Клас

Предмет

Учасники
ІІІ етапу

1

Микитчук Ростислав

7

Фізика

2

Павлович Юлія

8

Географія

Геграфія

3

Голінка Ірина

8

Географія, біологія, українська мова

Українська мова та література, біологія

4

Казбекова Грануш

8

Географія, біологія

5

Реутова Дар’я

8

Фізика

6

Котляр Антон

9

Географія

7

Федоровський Андрій

9

Інформаційні технології, інформатика

Інформаційні технології

8

Бензик Ігор

9

Фізика

9

Акінчина Анастасія

9

Біологія

Біологія

10

Тягноренко Сабіна

9

Іноземна мова (англійська)

Іноземна мова (англійська)

11

Каплун Дар’я

9

Російська мова

Російська мова

12

Міронов Андрій

9

Географія

13

Друзяка Тетяна

10

Географія, правознавство

Правознавство

14

Семененко Владислава

10

Географія, біологія

Географія

15

Бражник Анастасія

10

Біологія

16

Костенко Катерина

10

Іноземна мова (англійська)

17

Курбатова Олена

11

Історія, російська мова, українська мова

Історія

Найкращі результати мають учні:

Голінка Ірина – учениця 8 класу – з 3-х предметів;

Курбатова Олена - учениця 11 класу – з 3-х предметів;

Друзяка Тетяна – учениця 10 класу – з 2-х предметів;

Семененко Владислава – учениця 10 класу – з 2-х предметів.

Підготували переможців вчителі:

1. Самойлова Т.Й. - біологія (5 учні)

2. Чепелюк Г.І.- географія (6 учнів)

3. Гасан Є.Ю.- історія, правознавство (2 учні)

4. Мікос І.М. - світова література (2 учні)

5. Гузовська О.Ю. - українська мова та література (2 учні)

6. Назаренко О.В. - інформатика (2 учні)

7. Полєжаєва А.Ю. – іноземна мова (англійська) (2 учні)

8. Бутко Ю.М.- фізика (2 учні)

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.